MOOD:AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKA.
DRIVE IT HOME.
S MOODEM.

Jízdní slevy. Trvalá loajalita zákazníků.

Pokud jde o opravy a prodej automobilů, mají zákazníci možnosti – ale to je zážitek, který určuje, kde se nakonec rozhodnou utrácet své peníze. Díky řešením Sight, Sound, Scent, Social a Systems od Mood můžete maximalizovat zážitek zákazníků, abyste zajistili, že vaše místo je důvěryhodným řešením pro potřeby automobilů vašeho zákazníka.

HUDBA

Hudba v prodejně říká hodně o vaší značce. Vyberte si z 160+ profesionálně navržených hudebních programů nebo vytvořte vlastní vlastní seznam skladeb.

Více informací

MOOD TV PRO AUTO

Propagujte svou značku a bavte své zákazníky. Vytvořte si vlastní soukromou televizní síť a spojte sílu digitálního značení s krátkou televizní stanicí určenou pro automobilový průmysl.

Více informací

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV

Z hlasových zpráv na webových stránkách, řešení Mood Messaging zachycuje váš hlas, takže můžete udržet volající na linii a maximálně využít každé návštěvy.

Více informací

VŮNĚ

Osvěžte showroom, čekárny a servisní středisko. Vytvořte si nezapomenutelnější zážitek u zákazníků. Pokryje od 500 do 100 000 čtverečních stop s našimi inovativními rozptylovači vůně.

Více informací

ZVUKOVÉ SYSTÉMY

Kompletní zkušenost s cenově dostupným a spolehlivým vybavením pro komerční účely. Upgradujte zvuk s předními světovými výrobci včetně Klipsch a Bose.

Více informací

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.