MOOD:C-STORE

PŘIVEĎTE ZÁKAZNÍKY ZPĚT
S MOODEM

Přivést zákazníky zpět je vše o splnění očekávání a poskytování konzistentní zkušenosti. S našimi cenově dostupnými a osvědčenými řešeními budete řídit provoz v obchodech a budovat trvalou loajalitu zákazníků pro opakující se podnikání, na které se spoléhají.

Propagujte položky s vysokým okrajem a vestavějte provoz do obchodu pomocí aplikace Pumpside Messaging. Programy na klíč navržené speciálně pro aplikace C-Store.

HUDBA

Vyberte si ze 160+ hudebních programů, flexibilních možností streamování nebo vytvořte vlastní zvukovou stopu.

Více informací

DIGITÁLNÍ ZNAČENÍ

Zachyťte pozornost zákazníka a energizujte prodejnu digitálními značkami a tabulkami nabídek. Zajistěte dodržování federální tabulky a proveďte rychlé změny několika jednoduchými kliknutími.

Více informací

ZPRÁVY

Trigger high-impulse nakupuje a přivádí zákazníky dovnitř. Integrujte s podkresovou hudbou, abyste inspirovali nákupy v místě prodeje.

Více informací

VŮNĚ

Zvyšte prodlevu zákazníka a propagujte speciální a sezónní předměty s výběrem více než 1600 dekadentních a povzbuzujících vůní.

Více informací

AUDIOVIZUÁLNÍ SYSTÉMY

Kompletní zkušenost s cenově dostupným a spolehlivým vybavením komerčního stupně od společnosti Klipsch, Bose a dalších předních AV partnerů.

Více informací

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.