MOOD:ZDRAVOTNÍ PÉČE

DODÁVEJTE ZDRAVOU DÁVKU HUDBY – A VÍCE

Vytvoření pohodlné zkušenosti a provozování efektivní praxe jsou klíčem k vysoké úrovni péče o pacienta. Díky osvědčeným řešením zdravotní péče společnosti Mood poskytnete svým pacientům příjemné a uklidňující prostředí. Bundle řešení pro snížení režijních nákladů pro maximální návratnost investic.

HUDBA

Vyberte si z více než 160 profesionálně navržených programů, stejně jako dostupné možnosti streamování a vlastní seznamy skladeb.

Více informací

MOOD TV PRO ZDRAVOTNICTVÍ

Bavte se a informujte své pacienty při propagaci své praxe – to vše na stejné obrazovce. Naše hybridní digitální značení a televizní řešení vám umožní dělat to vše, představovat živé televizní vysílání vedle značkového obalu obrazovky s prostorem pro přizpůsobitelný obsah.

Více informací

PŘIDRŽENÉ ZPRÁVY

Chcete-li odpovědět na často kladené dotazy, poskytovat pracovní úlohy a omezovat zavěšení, zvyšujte svou schopnost sloužit všem potřebám vašich pacientů.

Více informací

VŮNĚ

Bylo prokázáno, že vůně snižuje úzkost u více než 60% pacientů, kteří čelí lékařským postupům. Pomozte svým pacientům a zaměstnancům relaxovat s uklidňující levandulí, vanilkou, jasmínem nebo dokonce s vlastní vůní.

Více informací

ZVUK A MASKOVÁNÍ ZVUKU

Vychutnejte si čistý a ostrý zvuk v jakémkoliv objemu se spolehlivým vybavením komerčního typu od našich předních AV partnerů. Chraňte soukromí pacienta za dodržování požadavků HIPAA v našich řešeních pro maskování zvuku.

Více informací

Výsledky případové studie

Zapojte zákazníky. Rozšiřte své podnikání.

Franciscan Health

Fresh Dental

Atlanta South

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.