MOOD:POHOSTINSTVÍ

ZLEPŠETE JIM NÁLADU ABY ZUSTALI

Hosté vždy přicházejí a odcházejí. Přimět je, aby se znovu a znovu vrátili tím, že vytvoří zážitek, mnohostranný zážitek, na který nikdy nezapomenou. Ať už je váš styl – butik, prodloužený pobyt nebo plný servis – správné zvuky, vizuální prvky a vůně mohou spolupracovat, abyste si vybrali zřetelnou náladu, která mluví s vaší značkou a vaší klientelou, a zajistite tak trvalou loajalitu hostů.

HUDBA

Nastavte správný tón od začátku. Vyberte si z ručně vyrobených programů, flexibilních možností streamování nebo si vytvořte vlastní seznam skladeb pro soundtrack, který hosté nebudou slyšet nikde jinde.

Více informací

VIZUÁLNÍ

Od okolních displejů a video stěn až po krátkou televizní stanici, je Mood jedním z vašich vizuálních potřeb. Jednoduchá online platforma umožňuje vytvářet personalizovaný obsah při přenosu vašeho odlišného image značky.

Více informací

VŮNĚ

Vyvolněte nadčasové vzpomínky a vytvořte nezapomenutelný zážitek s výběrem více než 1600 osvěžujících vůní. Obaly od 500 do 100 000 čtverečních stop s našimi inovativními rozptylovači vůně.

Více informací

PŘIDRŽENÉ ZPRÁVY

Poskytněte volajícím stejnou pohostinnost, kterou hosté obdrží. Odpovězte na běžné dotazy, spravujte provoz volání a snižte počet zavěšení, čímž zvyšujete schopnost obsluhovat potřeby svých hostů.

Více informací

AUDIOVIZUÁLNÍ SYSTÉMY

Profesionální návrh a instalace integrovaných audiovizuálních systémů. Kompletní zkušenost s cenově dostupným a spolehlivým vybavením pro komerční použití od předních výrobců v oboru, včetně Klipsch a Bose.

Více informací

MOOD & BOSE

Skvělá hudba si zaslouží skvělý zvuk.

Ve společnosti Mood jsme velice hrdí na to, abychom vám poskytli správnou hudbu pro vaše podnikání. Proto spolupracujeme s Bose. Společnost Bose, uznávaná po celém světě pro špičkovou kvalitu osobních a komerčních zvukových řešení, dodává úžasný zvuk pomocí nejmodernějšího vlastního výzkumu a inovací.

Kvalita, kterou mohou zákazníci slyšet – a očekávají.
Výzkum ukazuje, že spotřebitelé rozpoznávají kvalitní zvuk a upřednostňují jej. Nemluvě o tom, že spotřebitelská poptávka po skvělém zvuku je trendem. Bose dokáže transformovat váš zvukový zážitek a pomáhat si uvědomit plnou hodnotu vaší investice do hudby a zasílání zpráv v obchodech.

Cena a výkon.
Jako největší světový distributor obchodních produktů společnosti Bose je společnost Mood schopna poskytnout našim klientům výjimečnou hodnotu na řadě produktů Bose Professional. S více než 20 lety spolupráce Mood a Bose vytvářejí výkonný tým, pokud jde o poskytování zvukových výkonů světové úrovně.

Vylepšete svůj obrázek značky.
Jak říká staré rčení, jste společnost, kterou máte. Značka Bose je široce uznávaná a vyjadřuje vnímání špičkového zvuku. Investice do systému Bose ukazují vašim zákazníkům, že si myslíte, že si zaslouží to nejlepší ze všeho.

Výsledky případové studie

Zapojte zákazníky. Rozšiřte své podnikání.

The Verve Hotel

Foundry Park Inn

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.