MOOD:QSR

ZLEPŠETE ZÁŽITEK ZE STRAVOVÁNÍ.

Zákazníci QSR očekávají, víc než jen čerstvé potraviny rychle podávané – chtějí konzistentní, rychlé a příjemné zážitky. Obsluhováním více než 70 000 lokalit QSR má společnost Mood odborné znalosti, které vám pomohou překonat očekávání a vybudovat trvalou loajalitu zákazníků za opakované prodeje, na které se vaše firma spoléhá.

AUDIOVIZUÁLNÍ SYSTÉMY

Vychutnejte si čistý a ostrý zvuk s cenově dostupnými systémy od předních výrobců, včetně Klipsch a Bose. Komerční televizní obrazovky profesionálně instalované.

Více informací

MOOD TV PRO QSR

Bavte své hosty a zároveň propagujte své podnikání pomocí služby Mood TV pro QSR. Naše exkluzivní komerční televizní nabídka spojuje programování pro rodiny s digitálními značkami – bez konkurenčních reklam. Je to jako mít svou vlastní úplnou značkovou soukromou místní televizní síť.

Více informací

DIGITÁLNÍ NABÍDKY MENU

Zlepšete viditelnost nabídky, snížte vnímané čekací časy a zachovejte soulad s pravidly nabídky. Snadno spravujte obsah pro jednu nebo více lokalit odkudkoliv na světě. K dispozici je denní a sezónní plánování.

Více informací

HUDBA & ZASÍLÁNÍ ZPRÁV

Vyberte si ze 160+ ručně vytvořených hudebních programů nebo vytvořte vlastní seznam skladeb. Snadná integrace s vlastní jídelnou a podkresovými zprávami zadní části budovy.

Více informací

Výsledky případové studie

Zapojte zákazníky. Rozšiřte své podnikání.

Mood TV For McDonald’s

Louisiana Fried Chicken

Jersey Mike’s

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.