MOOD:MALOOBCHODNÍ

DOSTAŇTE SVÉ ZÁKAZNÍKY DO NAKUPOVACÍ NÁLADY

Vytvořte plnohodnotný zážitek v obchodě, který řídí trvalé výsledky. Díky správným mířidlům, zvukům a vůní se budete moci se svými zákazníky spojit na emocionální úrovni a povzbuzovat je kupovat znovu a znovu.

HUDBA

Vyberte si z handcrafted programů se všemi nejnovějšími hity, flexibilními možnostmi pro streamování nebo vytvořte vlastní seznam skladeb pro značkový soundtrack, který zákazníci nebudou slyšet nikde jinde.

Více informací

MALOOBCHODNÍ DIGITÁLNÍ ZNAČENÍ & VIDEO STĚNY

Přineste faktor wow do vašeho obchodního zážitku a propagujte své nabídky, jako nikdy předtím. Rychle proveďte změny s několika jednoduchými kliknutími a vytvořte rozvrh na denní a sezónní období. Označení je jednoduché.

Více informací

VŮNĚ

Zvyšte prodlevu zákazníka a propagujte speciální a sezónní předměty s výběrem více než 1 600 osvěžujících a povzbuzujících vůní. Naše inovativní rozptylové vůně pokrývají prostory od 500 do 100 000 čtverečních stop.

Více informací

ZÁSÍLÁNÍ ZPRÁV

Podporovat. Informovat. Zapojte se. Od on-hold a on-site zasílání zpráv až po hlasování a webový zvuk, dáváme vaší značce hlas, abyste mohli řídit prodej a co nejvíce využít každého hovoru a návštěvy.

Více informací

ZVUKOVÉ SYSTÉMY

Vychutnejte si čistý a ostrý zvuk a video se spolehlivým vybavením komerčního typu od našich špičkových AV partnerů. Profesionálně instalovaný a navržený tak, aby vyhovoval všem potřebám.

Více informací

Výsledky případové studie

Zapojte zákazníky. Rozšiřte své podnikání.

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.