MOOD:SALON & SPA

PŘIVEĎTE KLIENTY ZPĚT DÍKY SKVĚLÉMU ZÁŽITKU

Opakujte návštěvy. Maximální doporučení. Minimální náklady.

S dostupnou a spolehlivou sadou řešení společnosti Mood, včetně hudby pro prosefionální salony krásy, digitální značky a dalších funkcí, budete rezervovat další schůzky a poskytnete výjimečný zážitek, se kterým budou vaši klienti spokojeni.

DIGITÁLNÍ ZNAČENÍ

Vylepšete salonní atmosféru, propagujte své nabídky, zaujměte své zákazníky a mnohem více. Díky snadno spravovatelnému on-line portálu můžete vytvářet rozvrhové a sezónní plánování nebo provádět rychlé změny obsahu několika jednoduchými kliknutími.

Více informací

HUDBA PRO SALON KRÁSY

Vyberte si ze 160 hlavních hudebních programů, vlastních playlistů a možností streamování s personalizovaným přístupem k milionům skladeb – vše vytvořené odbornými hudebními designéry, které odrážejí váš jedinečný obraz značky.

Více informací

HLASOVÉ ZPRÁVY

Využijte sílu hlasu své značky. Použijte službu On-Hold Messaging pro informování volajících, správu hovoru a zkrácení doby vnímané čekací doby. Pomocí služby In-Store Messaging můžete inspirovat rozhodnutí o koupi v místě prodeje a integrovat zasílání zpráv s podkresovou hudbou.

Více informací

VŮNĚ

Vyberte si z více než 1600 osvěžujících vůní, které posílí obrázek vaší značky a vytvoří nezapomenutelný zážitek ze strany zákazníků. Naše řešení pokrývají prostory jakékoliv velikosti od 2 000 do 100 000 čtverečních stop.

Více informací

ZVUK & A / V SYSTÉMY

Kompletní zkušenosti s cenově dostupnými, vysoce výkonnými řešeními zvukových systémů pro libovolnou velikost a rozpočet. Můžete se těšit na odbornou instalaci, podpořenou spolehlivou místní službou od špičkových národních designérů v oblasti audiovizuálních systémů pro salony.

Více informací

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.