MOOD:DIGITAL SIGNAGE

BAVTE. INFORMUJTE.

PRODEJTE VÍCE.

Od personalizovaného digitálního značkovacího softwaru až po vlastní obsah, digitální reklamní desky, video stěny, kiosky a dotykové obrazovky, Sight Solutions fod Mood mění způsob, jakým zákazníci vidí vaši firmu.

digital signage, electronic signage, digital sign software
PROČ MOOD DIGITAL SIGNAGE

Podporovat. Informovat. Bavit. Možnosti jsou nekonečné a výsledky jsou významné s digitálním označením od Mood. Jsme skutečný koncový poskytovatel, který nabízí kompletní návrh systému, software, hardware, obsah, servis a podporu. Spolehlivost a pohodlí jsou jen začátek, kdy jste partnerem Mood.

  • MOŽNOSTI BEST-IN-CLASS PRO LIBOVOLNOU VELIKOST NEBO ROZSAH.
  • PROFESIONÁLNÍ TABULKY PRO JAKÉKOLIV POUŽITÍ
  • VÝVOJ A ŘÍZENÍ OBSAHU ÚPLNÉ SLUŽBY
  • JEDNODUCHÉ POUŽÍVÁNÍ SOFTWARU DIGITÁLNÍCH ZNAKU
  • PROFESIONÁLNÍ DESIGN, INSTALACE A SERVIS
digital signage, electronic signage, digital sign software

ŘÍZENÍ OBSAHU JE JEDNODUŠŠÍ

Softwarové systémy Mood’s Digital Signage nabízejí online platformu pro správu obsahu, která je rychlá, spolehlivá a snadno použitelná. Vytvořte obsah jako profesionál pomocí profesionálních šablon pro digitální značení. Naplánujte a změňte obsah za běhu na jednom místě nebo v celé síti. Vytvořte kampaně s laserovým cílením, které generují silné výsledky.

Mood TV

Odstraňte konkurenční reklamy, bavte zákazníky a zvyšujte tržby. Snadno zobrazujte značkový obsah společně s populárním krátkým televizním programem. Mood TV je cenově dostupné řešení, které za vás vše ovládá.

DIGITÁLNÍ NABÍDKY MENU

Mood nabízí komplexní sadu softwarových řešení pro digitální značení, včetně digitálních menu, které obsahují oceněnou grafiku a animaci CGI, díky nimž je vaše nabídka živá pro zákazníky. Dynamické displeje podporují doplňky s vysokou marží, obsahují sezónní položky a nákupy impulsů pro maximální návratnost investic. Klikněte níže a dozvíte se více o tom, jak Mood’s Digital Boards může pomoci vaší restauraci řídit prodej a transformovat zážitky zákazníků.

video walls, digital signage, digital sign software

VIDEO STĚNY

Přineste vaší firmě “wow” faktor a vytvořte zážitek, na který zákazníci nikdy nezapomenou. Ať už chcete dlážděný displeje s vícenásobnými obrazovkami, rozsáhlými jednotkami nebo řešením mezi sebou, V Mood máte pokryté vše, co potřebujete k vytvoření trvalého dojmu – hardware, software a instalace. Jděte do video stěn s Mood.

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.