MOOD:TABULE DIGITÁLNÍ MENU

PŘITÁHNUTÍ ZÁKAZNÍKU.
ŘIZENÍ PRODEJE.

Vaše menu je více než seznam možností – je to vizuální krajina vaší značky. Mood digitální menu vás přivede k životu. Přizpůsobitelné, cenově dostupné a snadno použitelné dynamické displeje společnosti Mood vám dávají kontrolu a flexibilitu při poskytování maximální návratnosti investic.

PROČ MOOD?

JEDNODUCHOST A PROPRACOVANOST

Zatímco Mood’s Digitální tabule nabízejí bezkonkurenční kvalitu vizuální přitažlivosti, online portál MVision uchovává veškerý obsah menu na jednom jednoduchém a přístupném místě – což usnadňuje správu vašeho menu odkudkoli s webovým zařízením.

ZŮSTAT V SOULADU

Pomocí Moodových digitálních menu můžete zůstat v souladu s pravidly nabídky a snadno zobrazovat výživové informace ve vašem menu způsobem, který je informativní i vizuálně přitažlivý.

NEJEN PRO RESTAURACE

Od kaváren až po pivovary a salóny jsou Mood Digitální tabule bezchybným řešením v každém obchodě. Vyberte si z řady vlastních šablon s vícezónovými rozloženími, abyste vzdělávali své zákazníky a propagovali své produkty na stejné obrazovce. S balíčky k dispozici pro všechny konfigurace, Mood poskytuje všestranné a poutavé signage řešení, které je pro vás to pravé.

ŘÍZENÍ OBSAHU UMOŽNĚNI JEDNODUCHÉ

Softwarové systémy Mood’s Digital Signage nabízejí online platformu pro správu obsahu, která je rychlá, spolehlivá a snadno použitelná. Vytvořte obsah jako profesionál pomocí profesionálních šablon pro digitální značení. Naplánujte a změňte obsah za běhu na jednom místě nebo v celé síti. Vytvořte laserem cílené kampaně, které generují silné výsledky.

SPOLEHLIVOST. DESIGNEM.

Bez ohledu na to, v jakém odvětví pracujete, potřebujete spolehlivé signage systémy, které fungují. Zařízení Mood’s Digitální tabule vybavené vestavěnými funkcemi pro překonání selhání zůstávají v provozu v případě systémového problému podporovaného zákaznickým servisem světové úrovně, kterým můžete důvěřovat.

MNOHEM VÍCE NEŽ JEN DIGITAL SIGNAGE

Od předních světových Music for Business řešení k AV systémům, zasílání zpráv a systémům Drive-Thru a Údržba, jednoduše zlepšujeme komplexní zákaznický prožitek. Spojením řešení můžete ušetřit ještě více.

menu board templates

Navrhujte jako profesionál – Šablony pro Menu Boardy

V mžiku navrhujte jako profesionál. Vyberte si z našeho kotalogu šablon nebo nás nechte vytvořit šablonu pro vás na míru. Je to vaše menu, vaše volba!

Snadná správa obsahu

Software digital signage společnosti Mood nabízí platformu pro správu obsahu online, která je rychlá, spolehlivá a snadno použitelná. Vytvářejte obsah jako profesionál pomocí profesionálních šablon pro digital signage. Plánujte a měňte menu boardy za chodu na jediné pobočce nebo napříc celou vaší sítí. Vytvářejte přesně zaměřené kampaně, které generují silné výsledky.

digital signage, electronic signage, digital sign software

SPOLEHLIVÉ PŘEHRÁVAČE DIGITAL SIGNAGE

Když příjde na digitální menu boardy, obsah je král, ale stále potřebujete spolehlivé zařízení, které ho dostane na obrazovky. Naše inovativní přehrávače digitálních médií vedou v oboru spolehlivostí a zajišťují, že vaše menu boardy vždy fungují.

DIGITÁLNÍ MENU PŘÍPADOVÉ STUDIE

Urychlit. Lákat. Informovat.

LA Fried Chicken

Dominic’s Casual Italian

Stash’s Pizza

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.