Hledáte hity nebo určitý žánr? Možná budete potřebovat specializovanou mixáž nebo zcela přizpůsobený program? Ať už je vaše melodie jakákoli, má Mood perfektní hudební řešení pro vaši značku a rozpočet spolu s celou řadou možností doručování, které splní specifické potřeby vašeho podnikání.

HLAVNÍ HUDBA

Síla hudby. Výchozím výběrem hudby # 1 pro malé a regionální značky. Prozkoumejte katalog 160+ programů, profesionálně navržený pro každé publikum a průmysl.

Vlastní hudba

Váš podpisový zvuk. Spolupracujte s profesionálním hudebním designérem, abyste vytvořili svůj jedinečný soundtrack. Vytvořte konzistentní zkušenost v každé z vašich míst po celém světě.

Pracujte vedle sebe s odborníkem na návrh hudebního designu, abyste vytvořili seznam vlastních hudebních skladeb, které jsou jedinečným odrazem vaší značky.

Mood Mix

Převezměte si kontrolu nad Mood Mix, naše streamovací hudební řešení, navržené speciálně pro malé firmy. Využijte online přístup k našemu úplnému katalogu a personalizujte svůj mix prostřednictvím našeho online rozhraní a mobilní aplikace. Není vyžadován žádný nový hardware.

Mood Mix Pro

Nejspolehlivější řešení pro streamování hudby v tomto odvětví. Vychutnejte si všechny funkce a výhody Mood Mix dodávané prostřednictvím naší platformy StreamingPlusTM. Zařízení dodáváme a vaše hudba je předem uložena, aby zajistila bezchybný zážitek z poslechu. Mood Mix Pro umožňuje snadné a cenově dostupné přehrávání hudby.

VLASTNÍ PRVKY

Hudba, která vyhovuje vaší značce a rozpočtu. Vlastní hudba pro podnikání. Profesionální design. Ceny malých firem a individuální hudební konzultace. Pro ty, kteří chtějí to nejlepší na výhodném trhu.

Ať už sdílíte nejnovější nabídku, připomínáte zákazníkům hodiny provozu nebo je vyzýváte, aby vás navštívili na Facebooku, řešení Mood Messaging přeměňují váš hlas značky na silnou součást vašeho zákaznického zážitku.

PŘIDRŽENÉ ZPRÁVY

Využijte co nejvíce příležitostí, které máte k dispozici. Zajišťujeme efektivní, snadné a cenově dostupné marketingové řešení. Omezte zavěšení, zapojte zákazníky a vytvořte silný profesionální dojem s hudbou a zprávami, které jsou v pohotovosti.

In-Store Messaging

Namíchejte cílené zprávy nad hlavou s pravou hudbou komunikovat s nakupujícími. Vytvořte značkový kanál, který kontrolujete, a rozhodnutí o dopadu v místě nákupu.

HLASOVÉ TALENTNÍ SLUŽBY

Expertní talent. Obnovte systém automatické obsluhy, přidejte do svých videí profesionální hlasové zprávy, vylepšete zvukové zprávy a mnoho dalšího.

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.