MOOD:HLAVNÍ HUDBA

160+ profesionálně navržených programů

ZACHYCENÝCH NEJVĚTŠÍ KNIŽNÍ SBÍRKOU SVĚTA

Síla hudby je univerzální, ale každý podnik je jiný. To je důvod, proč Mood poskytuje nejlepší hudbu na pozadí pro obchodní řešení, která se hodí ke každé značce nebo rozpočtu. Vychutnejte si hodnotu designu a duševní pohody, co Mood poskytuje prostřednictvím našich řešení Core Programu, což je špičková volba pro malé a střední firmy a regionální značky.

Budeme pracovat vedle sebe s výběrem programů, které nejlépe vyjadřují vaši značku a vyhovují preferencím vaší klientely. Můžete si vybrat ze 160+ exkluzivních, profesionálně vyvážených obchodních hudebních programů, navržených pro každé publikum a průmysl a podporované největší světovou hudební knihovnou.

  • Více skladeb, méně opakování
  • 100% nekomerční bez přerušení od třetích stran
  • Dodáváno a aktualizováno bez problémů

TECHNIKA

  • Robustní a spolehlivé možnosti doručování hudby
  • Vyberte si z internetu, streamování hudby, satelitní nebo disk
  • Integrujte hudbu pomocí služby In-Store Messaging a vytvořte si vlastní značkovou rádiovou síť
  • Samostatná instalace nebo profesionální instalace
  • K dispozici jsou balíčky a aktualizace zvukových systémů
HUDEBNÍ DODÁVACÍ TECHNOLOGIE

Z internetových zařízení a hudby přes satelit a CD, naše technologie dodávání hudby je navržena tak, aby vyhovovala vašim specifickým potřebám. Bez ohledu na to, jak chcete vaši hudbu, má Mood pokryté flexibilními, spolehlivými a inovativními platformami, které jsou speciálně navrženy pro obchodní účely.

MOOD CONTROL SITE

Chcete ovládat svou hudbu více? Žádný problém. Náš webový systém pro správu obsahu a hudby vám umožňuje ovládat hudbu a zasílání zpráv. Přihlášením na náš bezpečný portál můžete snadno spravovat seznamy skladeb na úrovni firem, regionů nebo obchodů, vytvářet rozvrhy hudby a zpráv, rozdělovat programy na dálku a blokovat skladby a umělce, které nechcete hrát.

Zabezpečení

Portál chráněný heslem zajišťuje bezpečnost informací a nastavení účtu. Navíc se rozhodnete, kdo z vaší organizace dostane přístup.

Flexibilita

Výchozí plánování zajišťuje, že vaše hudba bude přehrávána týdně po týdnu. Vytvoření plánů přepsání zvláštních událostí a svátků. Duální nezávislé zóny znamenají, že můžete vytvořit různé zkušenosti v celé své firmě.

Škálovatelnost

Správa všech zařízení ve vaší organizaci z jednoho účtu. Nahrávání více zpráv a flexibilní seskupení umožňují efektivní plánování zpráv.

Průhlednost

Procházejte všechny skladby a umělce ve vašich programech. Zobrazení zpráv na pracovišti. Zkontrolujte a potvrďte rozvrhy hudby a zpráv.

Možnosti vytváření přehledů

Spusťte přehledy pro všechna vaše zařízení, poskytněte důkaz o výkonu zpráv, potvrďte připojení k síti a další.

Ukázky

90s Alternative Rock

by 90s Alternative Rock | Foo Fighters, Soundgarden, Nirvana, Hole, Garbage, Beastie Boys, Alice In Chains, Portishead, Bjork, Oasis

Country Music One

by Country Hits from the ‘90s to Today | George Strait, Alabama, Garth Brooks, Reba McEntire, Alan Jackson, Tim McGraw, Merle Haggard, Faith Hill, Ronnie Milsap, Randy Travis

Adult Contemporary

by Current Adult Contemporary Hits | Andy Grammer, Taylor Swift, Echosmith, Ed Sheeran, Hozier, Colbie Caillat, Sam Hunt, Kelly Clarkson, X Ambassadors, KT Tunstall

Hot R&B

by Hot R&B | Musiq Soulchild, Robin Thicke, R. Kelly, Luther Vandross, Beyoncé, Whitney Houston, Mary J. Blige, Rahsaan Patterson

Případové studie

Zapojte zákazníky. Rozšiřte své podnikání.

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.