MOOD:CUSTOM MUSIC

ZÁZNAM ZVUKU VAŠÍ ZNAČKY.

POSTAVENÝ STOPA PO STOPĚ PODLE NÁVRHU.

Spolupracujte se specializovaným odborníkem na návrh hudebního designu, abyste vytvořili vlastní podpisový hudební program, který je výhradní pro vaši značku. Naše nejvyšší úroveň přizpůsobení umožňuje vytvářet silnější asociace značek a spojovat se zákazníky na osobní a emoční úrovni.

JAK TO FUNGUJE

Připojíme vás ke specializovanému hudebnímu designéru, který usiluje o objevování jedinečných potřeb, osobnosti, zákaznické základny a in-store atmosféry vaší značky.

Díky hlubokému porozumění vaší značce budeme vytvářet vlastní hudební program po celé trase z největší knihovny v oboru, využívající dlouholeté zkušenosti v oblasti brandingu a bezkonkurenční vášeň pro hudbu. Odtud vyladíme playlist podle vašich představ a zajistíme dokonalost.

  • Poradenské služby s našimi profesionálními hudebními designéry
  • Každoroční programové přizpůsobení vašim měnícím se podnikatelským potřebám
  • Správa online, plánování a automatické aktualizace
  • Dodáváno a aktualizováno bez problémů

 

TECHNIKA

  • Robustní a spolehlivé možnosti doručování hudby
  • Vyberte si z internetu, streamování hudby, satelitní nebo diskové doručení
  • Integrujte vlastní hudební program s aplikací In-Store Messaging a vytvořte si vlastní značkovou rádiovou síť
  • Samostatná instalace nebo profesionální instalace
  • K dispozici jsou balíčky a aktualizace zvukových systémů
HUDEBNÍ DODÁVACÍ TECHNOLOGIE

Z internetových zařízení a hudby přes satelit a CD, naše technologie dodávání hudby je navržena tak, aby vyhovovala vašim specifickým potřebám. Bez ohledu na to, jak chcete vaši hudbu, má Mood pokryté flexibilními, spolehlivými a inovativními platformami, které jsou speciálně navrženy pro obchodní účely.

MOOD CONTROL SITE

Chcete ovládat svou hudbu více? Žádný problém. Náš webový systém pro správu obsahu a hudby vám umožňuje ovládat hudbu a zasílání zpráv. Přihlášením na náš bezpečný portál můžete snadno spravovat seznamy skladeb na úrovni firem, regionů nebo obchodů, vytvářet rozvrhy hudby a zprávy, rozdělovat programy na dálku a blokovat skladby a umělce, které nechcete hrát.

Zabezpečení

Portál chráněný heslem zajišťuje bezpečnost informací a nastavení účtu. Navíc se rozhodnete, kdo z vaší organizace dostane přístup.

Flexibilita

Výchozí plánování zajišťuje, že vaše hudba bude přehrávána týdně po týdnu. Vytvoření plánů přepsání zvláštních událostí a svátků. Duální nezávislé zóny znamenají, že můžete vytvořit různé zkušenosti v celé své firmě.

Škálovatelnost

Správa všech zařízení ve vaší organizaci z jednoho účtu. Nahrávání více zpráv a flexibilní seskupení umožňují efektivní plánování zpráv.

Průhlednost

Procházejte všechny skladby a umělce ve vašich programech. Zobrazení zpráv na pracovišti. Zkontrolujte a potvrďte rozvrhy hudby a zpráv.

Možnosti vytváření přehledů

Spusťte přehledy pro všechna vaše zařízení, poskytněte důkaz o výkonu zpráv, potvrďte připojení k síti a další.

Naši vlastní hudební klienti

Od maloobchodu a zdravotnictví až po pohostinství, fitness a řadu dalších průmyslových odvětví se stovky celosvětově a celostátně proslulých značek spoléhají na Mood for custom music design. Ve skutečnosti vytváříme seznamy skladeb po stopách pro více podniků než jakýkoli jiný poskytovatel – již po dobu 83 let.

Mood Custom Music Clients

Výsledky případové studie

Zapojte zákazníky. Rozšiřte své podnikání.

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.