MOOD:MIX

STREAMING HUDBA PRO OBCHOD. INOVAČNÍ. SPOLEHLIVÝ.
SNADNÉ POUŽITÍ.

Převzít kontrolu nad vaší hudbou pomocí programu Mood Mix. Vytvoření vlastního mixu hudby a jemné ladění zvukové stopy po kliknutí na tlačítko. Mood Mix dělá streamování hudby pro podnikání snadné, zábavné a cenově dostupné.

PROČ MOOD MIX?

SPECIFIKOVANÉ PRO PODNIKÁNÍ

Získejte přístup k milionům skladeb, které jsou prohledávány obsahem a texty a jsou certifikovány pro obchodní účely.

SNADNÉ POUŽITÍ

Intuitivní ovládací prvky určené pro firemní uživatele. Nevyžadují žádné pokročilé technické dovednosti. Přihlaste se, vyberte svou oblíbenou hudbu a klikněte na tlačítko Přehrát.

CENOVĚ DOSTUPNÉ

Není vyžadován žádný nový hardware. Přineste svůj počítač nebo tablet, připojte se k zvukovému systému a začněte poslouchat.

PŘIZPŮSOBIVOST

Použijte naši exkluzivní desku Mood Mix k úpravě mixu. Chcete-li jemně doladit váš zvuk, nebo zablokovat skladby.

FLEXIBILNÍ PLÁNOVÁNÍ

Různé druhy hudby pro různé časy dne? Žádný problém. Mix Mood vám umožňuje ukládat různé mixy a usnadňuje naplánování hraní.

Streaming Music for Business

ZÍSKEJTE SOCIÁLNÍ
S MIX PRO

Využijte zkušenosti a společně se svými zákazníky získáte s Mood Mix Pro. Vybavená naší exkluzivní technologií HYBRID STREAMINGPLUS ™, naše vylepšená streamingová hudba pro obchodní řešení předběžně ukládá hudbu a ukládá ji na našem přístroji a poskytuje tak bezchybný zážitek z poslechu.

Mix Pro také nabízí některé úžasné společenské a interaktivní mobilní funkce. Dejte svým zákazníkům slovo v pořadí melodií pomocí Social Mix. Využijte nejpopulárnější aplikaci pro identifikaci písní na světě a přinášejte mobilní obsah přímo do telefonů zákazníků prostřednictvím služby Shazam In-Store. Budoucnost hudby je zde s Mood Mix Pro.

Chcete se dozvědět více?

“Mood Mix Pro and Social Mix are the perfect music solutions for our business. We now have access to an amazing amount of music that we can blend ourselves. These customised playlists can then be easily scheduled for different days or times to suit my traffic flow. It’s easy to use, and our customers love the Social Mix feature. They get to participate in the music experience and channel their inner DJ.”

Corey Matthews

Assistant General Manager, Growler USA of Austin

 

MOOD:MIX CONTROL PANEL

VYBRAT. PERSONALIZOVAT. PLÁNOVAT. OPAKOVAT.

 

music streaming for business

MIXY

Vytvořte tolik mixů, kolik chcete, a upravte je kdykoli budete chtít.

business music streaming

NYNÍ HRAJE

Náš intuitivní přístrojový panel vám dává plnou kontrolu. Zjistěte, které skladby, interprety a album jsou aktuálně přehrávány. Použijte naše posuvníky k přizpůsobení mixu a vylepšení zvuku.

Mood Mix Pro

PLÁNY

Vytvořte si vlastní hudební zážitek naplánováním mixů, které chcete hrát v pravý den a čas.

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.