HUDBA PRO VÁŠ PODNIK

VÍCE PÍSNÍ. VÍCE MOŽNOSTÍ. ŽÁDNÉ PORUCHY.

Rozdíl s Mood

Hledáte nejnovější hity nebo specifický žánr? Možná potřebujete specializovaný mix nebo kompletně sestavený program na míru? Ať už je vaše melodie jakkákoli, Mood má perfektní hudební řešení pro vaši firmu a rozpočet, včetně mnoha způsobů řešení, která jsou navržena tak, aby vyhovovala vašim konkrétním potřebám. Zachyťte emocionální sílu hudby a nechte ji pracovat pro vaše podnikání.

  • Největší knihovna licencované hudby na světě.
  • Hudební programy navržené špičkami v oboru (ne algoritmy)
  • Veškerý obsah prověřený pro onchodní užití
  • Mnoho technologických řešení
  • Flexibilní možnosti fakturace
  • Servis a podpora na místě

Mood Mix

Převezměte kontrolu s Mood Mixem, naším řešením pro streamování hudby, navržené specificky pro malé podniky. Užíjte si online přístup do našeho plně programovatelného katalogu a upravujte si svůj mix skrze naše online rozhraní a mobilní aplikaci. Žádný nový hardware není potřeba.

Mood Mix - Music for Business
Music for Business - Mix Pro Desktop

Mood Mix Pro

Nejspolehlivější řešení pro streamování hudby v oboru. Užijte si všechny funkce a výhody Mood Mix dodávané prostřednictvím naší komerční platformy StreamingPlus ™. Dodáváme zařízení a vaše hudba je předem uložena do vyrovnávací paměti, aby byl zajištěn bezchybný zážitek z poslechu. Mood Mix Pro dělá streamování hudby snadné a cenově dostupné.

Hudební programy

Zažijte lepší řešení s výběrem ‘background’ hudby pro malé firmy a regionální značky. Prozkoumejte katalog 160+ programů, profesionálně navržených pro každého zákazníka a každé odvětví. Ovládejte svou hudbu a naplánujte si denní doby s lehkostí!

Hudba na míru

Váš osobní zvuk. Spolupracujte s profesionálním hudebním designérem a rozvíjejte svůj jedinečný soundtrack. Vytvořte konzistentní zážitek v každé z vašich poboček po celém světě. Pracujte bok po boku s odborníkem na hudební design a vytvořte vlastní seznam skladeb, který je jedinečným odrazem vaší značky.

From internet-based devices and music streaming to satellite and CD, our music delivery technology is designed to meet your specific needs. No matter how you want your music, Mood has you covered with flexible, reliable and innovative platforms that are specifically designed for business use.

Hudební řešení

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.