MOOD:RESTAURANT MUSIC

NEJLEPŠÍ TRACKY.

NEJLEPŠÍ VOLBY.

NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ.

Ať už chcete vytvářet elegantní atmosféru, zdobit tematiku nebo zakusit zážitek z jídelního lístku, má Mood pokryté celou nabídkou restauračních hudebních řešení.

Kontaktujte nás dnes a zjistěte, proč více než 100 000 míst důvěřuje společnosti Mood – přední světové společnosti v oblasti hudby.

”Podívali jsme se na všechny hudební možnosti, ale Mood Media nad zbytkem vyčnívala. Rozumí naší značce a pomáhají nám vytvořit zážitek, a úroveň podpory a místních služeb nelze u jiných poskytovatelů najít. Mood poskytuje víc než jen skvělou hudbu. Poskytují řešení sestavené pro mé podnikání.”
– Jonathan Luther, Proprietor/Musician – JJ’s Red Hots

Mood Mix

Převezměte kontrolu s Mood Mixem, naše zařízení na streamování hudby, navrženo společně s manažery restaurací. Užijte si online přístup do našeho plně programovatelného katalogu a přizpůsobte si svůj mix skrze naši mobilní aplikaci. Není třeba žádný nový hardware.

Mood Mix Pro

Nejspolehlivější řešení pro streamování hudby v oboru. Užijte si všechny funkce a výhod Mood Mixu dodávané prostřednictvím naší komerční platformy StreamingPlus™. Dodáváme zařízení a vaše hudba je předem uložena do vyrovnávací paměti, aby byl zajištěn plynulý poslech hudby. Mood Mix Pro umožňuje jednoduché a cenově dostupné streamování hudby.

Základní hudba

Síla hudby. Volba číslo jedna v hudbě na pozadí pro nezávislé restaurace a regionální značky. Objevte katalog 160+ programů, profesionálně navržených pro každý koncept a publikum.

Zažijte hodnotu designu a klid v duši, který Mood poskytuje prostřednictvím řešení našeho Základního programu, perfektní volba pro malé firmy a regionální značky.

Custom Music

Váš podpisový zvuk. Spolupracujte s profesionálním hudebním designérem, abyste vytvořili svůj jedinečný soundtrack. Vytvořte konzistentní zkušenost v každé z vašich míst po celém světě.

Pracujte vedle sebe s odborníkem na návrh hudebního designu, abyste vytvořili seznam vlastních hudebních skladeb, které jsou jedinečným odrazem vaší značky.

HUDEBNÍ PLATFORMY PRO KAŽDOU POTŘEBU

Žádné dvě restaurace nejsou úplně stejné. Proto nabízíme řadu spolehlivých dodávek hudby, od internetových zařízení až po hudbu přes satelit a CD. Získejte platformu, která je vhodná pro vaši restauraci.

Výsledky případové studie

Podívejte se, co ostatní říkají o Mood Restaurant Music

Growler’s

JJ’s Red Hots

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.