Pokud jde o audiovizuální systémy, podniky potřebují zařízení, konstrukci a instalaci, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly požadavkům komerčního prostředí. Zkušenosti a odborné znalosti, takže je třeba poznamenat, že Mood navrhla a instalovala více audiovizuálních systémů než kdokoli jiný na světě. Dost bylo řečeno.

ZVUKOVÉ SYSTÉMY

Nezáleží na tom, kde se hraje, skvělá hudba si zaslouží vysokou kvalitu, která pochází z profesionálně navrženého a nainstalovaného systému zvuku. S profesionálními místními instalátory a partnerstvími s předními výrobci, jako jsou Bose Professional a Klipsch, jsme schopni implementovat výjimečné komerční zvukové systémy pro jakoukoli potřebu a kdekoli.

INTEGROVANÉ A / V

Naši odborníci zjednodušují i ​​nejnáročnější AV projekty. Od návrhu konzultace až po rozhodování o vybavení, které chcete zakoupit, projdeme s vámi celý proces. Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je projekt Mood, poskytuje výkon a podporu od konce.

HUDEBNÍ DODÁVACÍ TECHNOLOGIE

Z internetových zařízení a hudby přes satelit a CD, naše technologie dodávání hudby je navržena tak, aby vyhovovala vašim specifickým potřebám. Bez ohledu na to, jak chcete vaši hudbu, Mood nabízí flexibilní, spolehlivé a inovativní platformy určené pro podnikání.

ZVUKOVÁ MASKOVÁNÍ

Chrání soukromí klientů a pacientů, povzbuzuje spolupráci zaměstnanců, zvyšuje koncentraci a dodržuje HIPAA a další průmyslová nařízení – kritické faktory v lékařském, finančním, právním a otevřeném prostředí.

SPOJTE SE S NÁMI

Povzneste váš zákaznický zážitek skrze sílu MOOD:MEDIA. Kontaktujte nás ještě dnes.

Pro servis, fakturaci nebo jiné otázky ohledně existujícího účtu Mood, navštivte prosím Kontaktní stránku.

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s tím, že budete kontaktovat společnost Mood Media.